Myślę, że gdybym zaczął pisać, czym dla mnie jest fotografia, to tylko powielałbym innych fotografów, dlatego robić tego nie będę. Jak się zanurzycie w różne galerie na tej stronie, to zrozumiecie, kim jestem. Głównie zajmuje się fotografią własną, czyli niekomercyjną, tą, w której nie we wszystkich widać fotografię. Poniżej, znajdziecie u mnie ofertę, za którą trzeba niestety zapłacić.

Na chwilę obecną jest tylko kilka oferowanych usług:

Gwarantem jest jakość! Każdy obraz jest wykonany przez jednego autora. Czyli przeze mnie.

  • Zdjęcia z dostępnego portfolio do pobrania – wykupienie licencji na zdjęcia z możliwością ich wydrukowania, tworząc samodzielnie np. album przyrodniczy,
  • wykupienie sesji w różnej konfiguracji, w tym możliwość wykupienia specjalnego kuponu prezentowego,
  • sesje narzeczeńskie,
  • obróbka zdjęć,
  • czyszczenie matrycy, matówki i lustra.

Sesja zdjęciowa. Może odbywać się w studio lub plenerze. Nie trzeba umieć pozować ani zgadzać się na publikację zdjęć. Wszystkie sesje są wcześniej omawiane, a ich miejsca są wspólnie wybierane (plener).

Możliwe rodzaje sesji to: portret, nagość zakryta, glamour, beauty, sesje do portfolio, sesje biznesowe oraz artystyczne (wyłącznie wskazówki fotografa).

Po sesji otrzymujesz adres do wgląd online wszystkich udanych zdjęć z sesji z zaznaczonymi moimi sugestiami. Możesz je dowolnie rozszerzyć lub zmienić. Wszystkie zdjęcia, które otrzymasz, mają nałożony pełny retusz (usuwanie miejscowych zmian, przebarwień, kolorystyka, kontrast, modelowanie). W komplecie zawsze otrzymujesz odbitki 15×23 na profesjonalnym papierze.

Dostępna jest opcja z wizażem. Wizażystka pracująca ze mną przy sesjach ma duże doświadczenie w makijażu poparte ukończeniem odpowiednich studiów. W cenę jest wliczony dodatkowy czas pracy studia wydłużony o czas wykonania makijażu oraz opieka wizażystki w czasie sesji. 

W opcji 2- i 3-godzinnej jest możliwość dokupienia kuponu prezentowego. Jeśli zamawiasz opcję z kuponem, wpisz w komentarzach: dla kogo ma być sesja, ewentualnie rodzaj sesji i dedykację.

Realizacja usługi: w ciągu 7 dni po sesji otrzymasz dostęp online do wglądówek zdjęć z zaznaczonymi tymi najlepszymi. Mój wybór możesz dowolnie poprawiać.