Mam nadzieję, że po jakimś czasie przybędzie tu moich ofert. Teraz gwarantem jest jakość oraz gwarancja wykonania każdego obrazu na tej stronie przez  tylko jednego autora.

Pragnę zaznaczyć, że osoby, którym zostały wręczone wizytówki przeze mnie (A.R.) są traktowane poza niniejszą ofertą. Zaproponowane sesje będę na zasadach umowy TFP 🙂 Czyli odbywają się bez pieniążków i zazwyczaj do konkretnych projektów 😉 

W tej chwili są trzy kategorie, tj.:

– zdjęcia z dostępnego portfolio drukowane na płótnie, każde na solidnych euro blejtramach,

– zdjęcia z dostępnego portfolio do pobrania – wykupienie licencji na zdjęcia z możliwością ich wydrukowania, tworząc samodzielnie np. album przyrodniczy,

– wykupienie sesji w różnej konfiguracji, w tym możliwość wykupienia specjalnego kuponu prezentowego.

Sesja zdjęciowa. Może odbywać się w studio lub plenerze. Nie trzeba umieć pozować ani zgadzać się na publikację zdjęć. Wszystkie sesje są wcześniej omawiane, a ich miejsca są wspólnie wybierane (plener).

Możliwe rodzaje sesji to: portret, nagość zakryta, glamour, beauty, sesje do portfolio, sesje biznesowe oraz artystyczne (wyłącznie wskazówki fotografa).

Po sesji otrzymujesz wglądówki wszystkich udanych zdjęć z sesji z zaznaczonymi moimi sugestiami. Możesz je dowolnie rozszerzyć lub zmienić. Wszystkie zdjęcia, które otrzymasz mają nałożony pełny retusz (usuwanie miejscowych zmian, przebarwień, kolorystyka, kontrast, modelowanie). W komplecie zawsze otrzymujesz odbitki 15×23 na profesjonalnym papierze.

Dostępna jest opcja z wizażem. Wizażystka pracująca ze mną przy sesjach ma duże doświadczenie w makijażu poparte ukończeniem odpowiednich studiów. W cenę jest wliczony dodatkowy czas pracy studia wydłużony o czas wykonania makijażu oraz opieka wizażystki w czasie sesji. Portfolio Wizażystki można obejrzeć tu…

W opcji 2- i 3-godzinnej jest możliwość dokupienia kuponu prezentowego. Jeśli zamawiasz opcję z kuponem, wpisz w komentarzach: dla kogo ma być sesja, ewentualnie rodzaj sesji i dedykację.

Realizacja usługi: w ciągu 7 dni po sesji otrzymasz dostęp online do wglądówek zdjęć z zaznaczonymi tymi najlepszymi. Mój wybór możesz dowolnie poprawiać.